LePy miehet (M3D)

LePy miehet kaudella 2019-2020

LePy on miesten 3. divisioonassa pelaava joukkue, joka harjoittelee kerran viikossa. Joukkueeseen otetaan uusia pelaajia. Kiinnostuneita pyydetään olemaan yhteydessä joukkueen yhteyshenkilöön.

Yhteystiedot

Mikko Eloranta 040 835 4730mikkoelorant4#gmail.com
 

Harjoitusvuorot 23.8.2021 - 6.5.2022

Keskiviikko20:00 - 21:30Auroran koulu

Pelaajat 

NroNimiSynt.Pituus
3Alex Aladin1991180
4Alvar Aladin1994185
5Tommi Salin 1986186
6Joonas Sulonen1994185
7Vili Etholen1995180
8Ilari Heino1986185
9Osacar Maisonlahti1991186
11Oliver Kaisti1994190
13Rahand Omar Tajaddin1994185
15Adam Pratchett1994198
16Robin Ranta1988185
21Teemu Hujanen1992185
23Mikko Eloranta1988185
34Lauri Orkoneva1988184
66Niko Ovaska1991185