LePy miehet (M3D)

LePy miehet kaudella 2019-2020

LePy on miesten 3. divisioonassa pelaava joukkue, joka harjoittelee kerran viikossa. Joukkueeseen otetaan uusia pelaajia. Kiinnostuneita pyydetään olemaan yhteydessä joukkueen yhteyshenkilöön.

Yhteystiedot

Mikko Eloranta 040 835 4730mikkoelorant4#gmail.com
 

Harjoitusvuorot 17.8.2020 - 7.5.2021

Keskiviikko20:00 - 21:30Auroran koulu

Pelaajat 

NumeroNimiSynt.Pituus
5Tommi Salin 1986186
7Vili Etholen1995180
8Ilari Heino1986185
9Oliver Kaisti1994190
11Jonatan Järvinen2000182
14Alvar Aladin1994185
15Adam Pratchett1992198
20Robin Ranta1988185
23Mikko Eloranta1988200
24Lauri Orkoneva1988184
30Teemu Hujanen1992185
31Joonas Sulonen1994185
32Juho Merojala2000195
40Alex Aladin1991180