LePy miehet (M3D)

LePy miehet kaudella 2019-2020

LePy on miesten 3. divisioonassa pelaava joukkue, joka harjoittelee kerran viikossa. Joukkueeseen otetaan uusia pelaajia. Kiinnostuneita pyydetään olemaan yhteydessä joukkueen yhteyshenkilöön.

Yhteystiedot

Mikko Eloranta 040 835 4730mikkoelorant4#gmail.com
 

Harjoitusvuorot 17.8.2020 - 7.5.2021

Keskiviikko20:00 - 21:30Auroran koulu

Pelaajat 

NumeroNimiSynt.Pituus
5Tommi Salin 1986186
7Vili Etholen1995180
8Ilari Heino1986185
9Oliver Kaisti1994190
14Alvar Aladin1994185
15Adam Pratchett1992198
20Robin Ranta1988185
23Mikko Eloranta1988200
24Lauri Orkoneva1988184
30Teemu Hujanen1992185
31Joonas Sulonen1994185
40Alex Aladin1991180