Henkilöstö

Seuran toiminnanjohtaja Marika Vilanen Sähköposti: marika.vilanen#lepy.fi Puhelin: 044 567 0777
Seurasihteeri ja valmentaja Tuomo Holopainen Sähköposti: tuomo.holopainen#lepy.fi Puhelin: 045 139 3495
Valmentaja Daniel Ingman Sähköposti: daniel.ingman#lepy.fi Puhelin: 044 070 1391
Valmentaja Niko Kirjonen Sähköposti: niko.kirjonen#lepy.fi Puhelin: 0500 525 705
Valmentaja Nigel Moore Sähköposti: nigel.moore#lepy.fi Puhelin: 041 369 1258
Valmentaja Sander Stahl Sähköposti: sander.stahl#lepy.fi Puhelin: 045 394 9916