Henkilöstö

Seuran toiminnanjohtaja Marika Vilanen Sähköposti: marika.vilanen#lepy.fi Puhelin: 044 567 0777
Seurapäällikkö Tero Mäkelä Sähköposti: tero.makela#lepy.fi Puhelin: 0400 823 729
Valmennuksen kehittäjä Tomi Kaminen Sähköposti: tomi.kaminen#lepy.fi Puhelin: 040 545 5622
Valmentaja Ángel de Juan Jausás Sähköposti: angel#lepy.fi Puhelin: 040 835 4744
Valmentaja Nigel Moore Sähköposti: nigel.moore#lepy.fi Puhelin: 041 369 1258
Valmentaja Jarkko Pokkinen Sähköposti: jarkko.pokkinen#lepy.fi Puhelin: 050 328 0757
Valmentaja Sander Stahl Sähköposti: sander.stahl#lepy.fi Puhelin: 045 394 9916
Valmentaja Akseli Veiss Sähköposti: akseli.veiss14#gmail.com Puhelin: 044 051 5107