Henkilöstö

Seuran toiminnanjohtaja Marika Vilanen Sähköposti: marika.vilanen#lepy.fi Puhelin: 044 567 0777
Valmennuksen kehittäjä Tomi Kaminen Sähköposti: tomi.kaminen#lepy.fi Puhelin: 040 545 5622
Seurasihteeri ja valmentaja Tuomo Holopainen Sähköposti: tuomo.holopainen#lepy.fi Puhelin: 045 139 3495
Valmentaja Daniel Ingman Sähköposti: daniel.ingman#lepy.fi Puhelin: 044 070 1391
Valmentaja Cedric Latimer Sähköposti: cedric.latimer#lepy.fi Puhelin: 041 744 9809
Valmentaja Nigel Moore Sähköposti: nigel.moore#lepy.fi Puhelin: 041 369 1258
Valmentaja Sander Stahl Sähköposti: sander.stahl#lepy.fi Puhelin: 045 394 9916